Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 • 2,7% w skali roku przez 3 miesiące na Nowe środki do 100 tys. zł
 • Bezpłatne
 • Zawsze oprocentowane
 • Stały dostęp
 • Swoboda wpłat i wypłat
Nota prawna
Konto Proste Zasady
PODSTAWOWE KONTO W OFERCIE

Konto Proste Zasady

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
 • do 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym
Nota prawna
Konto Proste Zasady
OD 18. DO 26. ROKU ŻYCIA

Konto Proste Zasady

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
 • do 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym
Nota prawna

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Promocyjne oprocentowanie (dotyczy Nowych środków): 2,7% w skali roku do 100 tys. zł oraz 2% w skali roku dla nadwyżki od 100 tys. zł do 400 tys. zł dla posiadacza Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (Regulamin oferty dostępny w Centrum dokumentów na www.getinbank.pl), w tym wpłaci Nowe środki od 20.01.2020 r. do 29.02.2020 r. oraz wyrazi Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.

Regulamin, Tabela Opłat i Prowizji oraz Tabela oprocentowania dostępne na getinbank.pl i w placówkach Banku. Prowadzenie Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego to prowadzenie rachunków płatniczych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym. Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

Opłata za prowadzenie rachunku Konto Proste Zasady: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Promocja „Polecam Proste Zasady VI edycja” obowiązuje do 29.02.2020 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji "Polecam Proste Zasady - VI edycja", w tym wyrażą Zgody Marketingowe. Szczegóły w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku. Szczegóły dotyczące oferty Konta Proste Zasady oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne są na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność – VII edycja” skierowana do osób fizycznych nieposiadających Konta Osobistego w okresie od 1.12.2020 r. do 29.02.2020 r., które spełnią pozostałe warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej, w tym otworzą Konto Osobiste, zapewnią wpływ Wynagrodzenia na Konto Osobiste w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. Przystąpienie do promocji możliwe do dnia 29.02.2020 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność – VII edycja” dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik.

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.