Konto Proste Zasady

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy krajowe w Bankowości Internetowej i Mobilnej
  • Tylko z Konto Proste Zasady możesz mieć 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym
Nota prawna
Odkładaj regularnie, tyle ile chcesz.
Oszczędzaj na 3,5% dzięki Bonusowi za aktywność
Skorzystaj z Konta Oszczędnościowego aż 3,5% w skali roku do 10 000 zł! Dzięki Bonusowi za aktywność masz gwarancję niezmienności oprocentowania aż przez 12 miesięcy!
Pakiet Niezawodny
Ubezpieczenie zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego.
Kartę debetową do konta
Zbliżeniowa karta działa w bankomatach i sklepach na całym świecie. Dzięki temu masz swobodny dostęp do pieniędzy na koncie. Możesz nią również płacić za zakupy w Internecie.
Promocja "Polecam Proste Zasady"
Jesteś zadowolony z konta w Getin Noble Bank S.A. i jakości naszych usług? Polecisz Konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!
Wybierz swoją kartę do Konta
Moje nie rusz
Pad biały
Pad czarny
Zebra
Burger
Skategirl
Zombie
Queen
Skateboy
Getin
Robot
Czaszki
As
Hajs się zgadza
Kaseta
Zaplątany
Maszyny
Rower
Usta
Koty

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Opłata za prowadzenie rachunku: 0 zł lub 8 zł. Opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną do Konta Proste Zasady lub BLIKIEM (bez względu na kwotę transakcji). Oplata nie jest również pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność – VII edycja” skierowana do osób fizycznych nieposiadających Konta Osobistego w okresie od 1.12.2019 r. do 29.02.2020 r., które spełnią pozostałe warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej, w tym otworzą Konto Osobiste, zapewnią wpływ Wynagrodzenia na Konto Osobiste w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A. Przystąpienie do promocji możliwe do dnia 29.12.2020 r. Szczegóły w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus za aktywność – VII edycja” dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

Promocja „Polecam Proste Zasady VI edycja” obowiązuje do 29.02.2020 r. Z Promocji skorzystać mogą Obecni Klienci i Nowi Klienci, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji "Polecam Proste Zasady - VI edycja", w tym wyrażą Zgody Marketingowe. Szczegóły w Regulaminie Promocji dostępnym na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku. Szczegóły dotyczące oferty Konta Proste Zasady oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne są na stronie: www.getinbank.pl oraz w placówkach Getin Banku.

W rankingach Bankier.pl Getin Bank zwyciężył najczęściej zajmując I miejsce w 2018 roku w kategorii Najlepsze konto oszczędnościowe. Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest na stronie Bankier.pl

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik.

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.