Otwórz konto w najlepszym mobilnym banku

0

0

0

za wypłaty kartą gotówki z bankomatów za granicą1

za wypłaty kartą gotówki od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce

za wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach

   

  0

  0

  0/4

  za konto przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu

  za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

  za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu lub 4 zł2

   Jak założyć eKonto plus?  Otwórz eKonto przez internet i ...

   Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. 

   Prowizja za wypłaty kartą gotówki poniżej 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce wynosi 1,30 zł.

   1 W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek: 
   - kartą debetową MasterCard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie rozliczeniowej kart MasterCard (EUR) w wysokości 2% wartości transakcji; 
   - kartą debetową MasterCard, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonanych w walucie innej niż waluta rozliczeniowa kart MasterCard (EUR) w wysokości 3% wartości transakcji; 
   - kartą debetową Visa, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji. 
   - kartą debetową Visa Classic, mBank, pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% wartości transakcji.  

   2 Opłata za kartę debetową Visa PayWave lub MasterCard PayPass do eKonta z taryfą standard i z taryfą plus wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową do konta wynosi 4 zł. Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na stronach: www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta/, www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.