Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje,
zabezpieczyć przyszłość dziecka lub zmienić samochód na nowszy?

Skorzystaj z nowego sposobu na oszczędzanie w serwisie transakcyjnym i aplikaci mobilnej.
Nazwij swoje marzenia, określ kwoty, których potrzebujesz do ich realizacji
i łatwiej odkładaj pieniądze na swoje cele.

Myślisz, że nie dasz rady? Z nami nie poczujesz, że oszczędzasz

Jeśli brakuje Ci motywacji, systematyczności lub sądzisz, że zbyt mało zarabiasz, przekonaj się, że możesz skutecznie osiągnąć swój cel.

 

Odkładaj stałą kwotę miesięcznie lub małe kwoty każdorazowo po płatnościach, przelewach lub wypłatach z bankomatu. Cały proces odbędzie się automatycznie, a Ty nie poczujesz, że oszczędzasz.

Będziemy Cię wspierać i zachęcać do realizacji marzeń

W mBanku nie zostawimy Cię samego – przypomnimy o Twoich planach oraz podpowiemy jak skutecznie uzbierać zaplanowaną kwotę na czas.

 

Spodziewaj się podwyższonego oprocentowania za systematyczność oraz wyjątkowych mOkazji (specjalnych ofert marek i sieci sklepów w serwisie transakcyjnym), powiązanych z realizowanymi celami.

Jak zacząć?

Aby korzystać z możliwości automatycznego oszczędzania, musisz posiadać konto osobiste w mBanku.

Dołącz do nas i efektywniej zarządzaj swoimi pieniędzmi. 

  • oprocentowanie standard: 0,50% nominalne w skali roku
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 1 bezpłatny przelew w miesiącu

Twoje pieniądze są u nas bezpieczne, dzięki objęciu ich gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym).

Nazwa produktu Oprocentowanie nominalne
(zmienna stopa procentowa)
Rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie - dotyczy rachunków założonych od 29.10.2017 do 30.11.2017. Oprocentowanie obowiązuje do 31.01.2018. Od 01.02.2018 obowiązuje oprocentowanie jak dla rachunków założonych poza okresem od 29.10.2017 do 30.11.2017.
premium1 2,00%
standard 0,50%

1 Oprocentowanie premium naliczane jest, gdy suma wpływów w danym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100,00 PLN od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Powiadomienia
Aby zrezygnować z otrzymywania komunikatów dotyczących tempa oszczędzania, wejdź w Serwis transakcyjny / Ustawienia / Zgody.

 

Zakładanie celów oszczędnościowych

  • Zakładając swój pierwszy cel, jednocześnie otwierasz rachunek do regularnego oszczędzania. O otwarciu rachunku powiadomimy Cię mailem.
  • Zakładając kolejny cel, otworzymy dla Ciebie kolejny rachunek do regularnego oszczędzania i również powiadomimy Cię mailem.
  • Zamknięcie celu oszczędnościowego nie oznacza każdorazowego zamknięcia rachunku.  Twoje kolejne cele mogą być otwierane na wolnym rachunku, wcześniej używanym dla innego celu oszczędnościowego.

Ten materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele/, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.